Klientide kogumise masin

Saladus...

Sa oled kõvasti tööd teinud ja oma ettevõtte käima saanud. Kuid millegi pärast on sein ees. Ettevõtte kliendibaas ei kasva enam. Sa loodad abi saada veebilehest ja interneti turundusest. Järgmine loogiline samm on tellida need tööd mõnelt agentuurilt või vabakutseliselt.

Nii sa teedki. Kuid kui sa oled neilt veebilehe valmistamise  või siis mõne turunduskampaania tellinud, siis sa saad selle küll ilusti kätte, kuid sulle jääb ikkagi tunne, et sulle jäetakse midagi ütlemata või näitamata. Miskit nagu oleks kogu aeg puudu. Alguses paistab kõik uus, värske ja ilus, kuid mõne aja pärast oled sa jälle tagasi seina ees…

Miks see nii on?

Sest nii see just ongi. Sulle jäetaksegi osad asjad ütlemata, osad asjad tegemata ja osad asjad selgitamata.

Aga miks?

Sest kui sa tellid turundusagentuurilt teenuseid, siis neile on kasulik iga natukese aja tagant sulle uusi “läikivaid asju” tutvustada ja müüa. Seda tehaks kenasti jupikaupa ilma suuremat plaani avamata. Sul on vaja kliente – teeme FB kampaania. Sul on veel kliente vaja – teeme SEO töid. Jne. jne.

Mida minul pakkuda on?

Et sul peale meie koostööd mingeid kahtlusi ei jääks, pakun ma sulle selget protsessi, mille ma olen aja jooksul välja töötanud ning mis on end ka tõestanud. Kuna see protsess koosneb paljudest omavahel hästi sobituvatest osadest, siis ma olen selle nimetanud “Klientide kogumise masinaks“. 

Selle protsessi ainus eesmärk on sinu ettevõttele kliendikontakte toota (kui nii võiks öelda). Nagu iga masin, nii ka see, on koostatud nii, et kui see juba käima panna, siis see töötab just nii kaua, kuni sa selle välja lülitad. Kuigi jah – seda tuleb ka kontrollida, õlitada ja kütust lisada. Aga see toodab sulle kliendikontakte ka siis, kui su müügimeeskond on puhkusel või kehvas tujus.

Kuidas see masin su äri aitab?

  • See aitab sul leida uusi kliente
  • See aitab sul luua rohkem kontaktipunkte kliendiga
  • Ja see aitab sul tõsta ühe kliendi väärtust

Millest see masin koosneb?

See koosneb kolmest suuremast komponendist, mis omakorda jagunevad paljudeks pisikesteks osadeks.

construction_work_plan_128

Planeerimine ja jooniste koostamine

Uurime koos täpselt välja, miks ja millist masinat sul tarvis on. Iga juhtum on erinev ning iga klient saab omale unikaalse masina.

construction_wrench_128

Masina kokku panemine ja protsessi käivitamine

Masina koostamine on ühteaegu nii kunst kui ka teadus. Kõik osad saavad olema täisfunktsionaalsed aga samas ka lihtsad.

design_looking_glass_128

Masina töös hoidmine ja hooldus

Kuigi masina töös hoidmine ei vaja pidevat hoolt, on seda siiski vaja aegajalt teha. Näitame sulle täpselt, kuidas see käib või teeme siis seda sinu eest.

Paneme masina sulle kliente tootma?

Võta kohe ühendust

Andmed

Ettevõte:

Convert OÜ

E-post :

info@convertonline.ee

Telefon :

5 68 67 660